Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
do Trzech razy SZTUKA

stealth-boy

do Trzech razy SZTUKA

86252

Raz... dwa... TRZY...
To takie proste nie? Niekoniecznie choć ja to czasami przesadzam... I mogę tak dalej i dalej. Dla większości to bezcelowe i jak to mówią uwaga moje ulubione słowo DAREMNE. Jesteś DAREMNY. Tak słowo pisane i mówione pewnej osoby zaklina. OK Koniec przyjemności.


Ostatnie wydarzenia dały mi mocno w kość i mocno w słupek doświadczenia. Doświadczenia rymuje się ze słowem Przeświadczenia. Przeświadczenie więc mam takie że jak siem żem wreszcie pomodlił wreszcie w swojej sprawie i przetarł w środku by Ten Jezus konkretnie mógł się poruszać względnie przycupnąć, poczułem konkretną reakcję. Otóż zamiast bólu czułem w środku wewnętrzny spokój. Czułem że wreszcie nie jestem sam. To przeczucie miałem już wcześniej ale znacznie słabsze. Dziś jeszcze kuleję ale znacznie lepiej się czuje. Metoda na nie tworzenie trucizny jadu. Działa i mogę spokojnie powiedzieć I'm better and better. Fakt do Mistrza Miłości Jezysa Chrystusa nigdy nie dobije, bo ten koleś to jest... Serio MOCARZ. Ogólnie przerażająco olbrzymie są jego ruchy zwłaszcza to co na końcu zrobił. I co robi nadal.

Przeanalizowałem wszystkie związki od początku do wczorajszego. Wcześniejszych internetowych nie liczę bo to www.pomyłka.pe.el.

Blondynka ta na J.- yy hnnn dowód na to że związek tylko z urodą śmierdzi gównem i gówno można nim zrobić, co najwyżej się pochwalić na fejsie. Byłem Głupi i tak prawdę mówiąc nic o życiu nie wiedziałem. Trafiło się ślepej kurze ziarno.

Ruda ta na M - związek z samotności i raczej potrzeby nie bycia samemu. Tu zaczyna się pierwsze sprawdzanie czy dziewucha nie robiąc potrafi mnie uspokoić. YEaap potrafiła. Brak chęci drugiej strony, pierdolenie o niczym. Mimo wszystko zdolna i ciekawie zamknięta osóbka.

Panna na S. - hmmmm taaa coś naprawdę poważnego, nic nie musiała robić już od pierwszego spotkania zapadałem się w sobie. Wiecie jak pies układa się do snu robiąc 3 kółka dookoła siebie moszcząc się 3 godziny. Taka to była przyjemność. Dowód na to że osoba która wizualnie nie mieści się pod żadnym kątem do listy upodobań może zdziałać więcej niż cały wybieg Miss-ek(bo wiecie chuda niska wysoka pyzata ruda blond brunetka długie krótkie taki albo inny tyłek). Wszystko jest takie ważne nie ? Nie w tym przypadku. Tą osóbkę się się widziało słuchało przytulało i kochało. Zdolności jej do dnia dzisiejszego powodują u mnie otępienie opad szczęki. Dziecko o cudownych artystycznych właściwościach w rękach a zarazem człowiek po przejściach zamknięty w sobie nie wierzący w siebie. Zamknięta na wszystko i mocnym przeświadczeniem że nie jest w stanie nic zrobić, człowiek słabej wiary.Ja - nie no żartowałem nie będę pisał dlaczego siebie kocham. Ja stoję sobie spokojnie teraz twardo. I przyglądam się z dala jakie to dziecięce błędy robiłem. Co się powtarzało, co udało mi się zmienić. Czego nie uda mi się zmienić. Ufny jestem jak pies. Głupio to wygląda ale nie potrafię. Jak się zakocham to potrafię wszystko wybaczyć i walczyć aż nie padnę. Występuje regularność każda z dziewczyn miała jeden wspólny mianownik. Była uszkodzona psychicznie czy społecznie, była w jakimś sposobem skrzywiona. Nie potrafię wyobrazić sobie związku z kobietą co jedynym problemem jest to że ta suknia ma koronkę z filcu a koleżanka Arlena to ma taką samą i bardziej różową od niej. Takie sztuki zostawiam chłopakom z BMW. Ja będę zawsze wybierał te uszkodzone sztuki. Z takimi znacznie łatwiej i przyjemniej rozmawia się o życiu. Więcej emocji w każdym słowie. Jak było przedtem zawsze próbowałem swój świat układać u stóp takich osób. Chciałem jak najlepiej . Niestety na siłę kija nie podasz tonącemu. Jeśli nie chce hmm to JEJ los, niech robi co chce. Ja na tym nie stracę. Metoda do trzech razy sztuka. Mogę przyjąć że pierwsze dwa razy będą moimi próbami, a trzeci oddam w jej ręce ale będzie już w całości na moich zasadach. Jeśli wciągu tych trzech razy nie pojawi się chęć do działania Wypad z baru maleńka sama się dźwigaj.

Do zmiany na pewno to że będę karcił jak moja kobieta będzie mi chciała prawić komplementy. "Ty mnie tu nie słodź, się weź przytul za to". Słowa wypowiadane z kobiecych ust przestały działać jakoś im nie wierzę. Za dobre słowo już u mnie nic nie kupisz, chcesz pokazać że Ci zależy zacznij działać. Kobieta działająca to kobieta której należy świat uniżyć.

Ewidentnie muszę zacząć czytać Biblię. Zacznę od małego kroku. Jedna strona dziennie minimum. Mój przewodnik tak radził tak więc i postanowienie zapisane.Miałem napisac coś o swoich wadach ale pewna ważna osoba napisała mi ciąg tego co myśli takie wiecie złote myśli masz tu ale jak chcesz strzelać do mnie za to to ja nie stawiam oporu. W 90% była prawdą. Całą notkę mi napisała, różnica taka że to jej pismo nie to mojekoślawe. To co miałemskopiowaći wkleić na bloga ? To nie w mojej naturze.

Było tam kilka rzeczy których nie przyjmuję do świadomości. Najostrzejsze to to że jak się przeczyta tego całego bloga to, ma się wrażenie faktycznie otaczam kobiety swoje jakąś magią cudownymi umiejętnościami, które powodują że te głupieją bo stają przed wyzwaniem którego nie są w stanie podjąć. Powiem prosto na ucho szeptem (ten blog, to co jest tu napisane to dzieje się tylko w mojej głowie nie na zewnątrz).
Rzadko jakiś problem który pojawia się tu pojawia się w życiu w rozmowie w problemie. Staram się rozumieć może to złe może dobre FAKYT.

Ten motyw poznawania kobiety od ostatnich punktów. Takie badanie od dupy strony. To sprawdzanie czy kobieta nie robiąc nic stojąc w miejscu ubrana tak jak zwykle nie mówiąc nic potrafi zasiać we mnie spokój i bezpieczeństwo psychiczne. Ewidentnie dwa ostatnie przypadki to potrafiło i robiło to doskonale(nie wliczamy Rudej). W sumie to ostatnia nadal to potrafi i przez kolejne dwa lata to się raczej nie zmieni. Chyba że nie pielęgnowana, odstawiona miłość we mnie sama zarośnie i przestanie dawać plony. I może sprawi to że stanie się to szybciej. Tego nie wiem.

Co do ślubów i posiadania dziecka. Chciałbym ale nie teraz i nie w tym i następnym roku. Na wszystko jest czas. Czas musi być na miłość tą czystą i na szacunek odwzajemniony. Bo ślub to nie to że Babka mówi że o nie ślub musibyćbo jak to tak (pierdolić tą tradycję). Związuje się przed Bogiem z pewnością ale nie sam. Ta decyzja sama przychodzi w obu głowach na raz. Jeśli jakaś naciska to to traci sens. Tak samo z dzieckiem. To cudo musi powstać z miłości a nie popędu seksualnego. Czy faktu że kobitce się czas kończy bo no hmmm całe życie przebimbała z ROMEAMI za 50 gr sztuka. Tak jestem wredny i zazdrosny bo nie umiem się sprzedać tak jak te cwaniaki. Tak czy siak żyjesz z kotem i szukasz męża bo Ci dziecko chodzi po głowie szukaj dalej ale nie u mnie. Kiedyś myślałem że przygarnę jakąś mamuśkę. Ale teraz nie umiem tego sobie wyobrazić. Ślub przed bogiem musi być. A osoba która ma dziecko pewnie już jest po nim bo BABCIA KAZAŁA, bo brzuch. Sorry ale nie u mnie.
Teraz kiedy mniej więcej mam ogarnięte tematy mogę spokojnie iść spać. Godzina 5 zaraz będzie. Jutro poprawię błędy styl ort int bo teraz ledwo żyje. NARA DZIECI SIECI .

Kurwa mać miała być to krótka notatka. Longer mi znowu wyszedł. W sumie to Longera bym zjadł.

Stealth-boy 04:35:28 20/05/2016 [Powrót] <<< << koment dodaj >> >>>