Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
pisk w uszach

stealth-boy

pisk w uszach

Ostatni tydzień był ideologicznym piekłem.

Teraz rozumiem co czuje i jak widziała świat Moja Kobieta z panem Bólem nieznośnym. Osobnikiem do którego się przyzwyczaiła.
Jak to do bólu się przyzwyczaić to se neda. Okazuje się że się da i nie jest to taki wielki wyczyn, nie jest bo nie masz wyjścia, jak by było po dniu wywieszasz flagę ok sory znudził mi sie ten ból wole bez. A tu nie, jesteś skazany na niego.
Uczucie kiedy nagle budzisz się w nocy nie wyspany i po prostu po ludzku nie możesz oddychać. Po pierwszych 3 godzinach męczarni w łóżku zacząłem olewać ból. Najgorszy była świadomość że nie dotleniam organizmu (zrobienie herbaty i dostarczenie jej do pokoju równało się zadyszce). Później się okazało że nie mogę w sumie niczego robić, tylko siedzieć ale w taki stopniu aby nie opierać się za bardzo. Później przyszła świadomość że nie mogę zasnąć.
Ale nie o tym chciałem pisać. Zrozumiałem ostatnio bardzo dużo, zrozumiałem czym jest to moje ciągłe zmęczenie. To które wszyscy z mojego otoczenia non stop słyszą, i widzą pierwszy mebel jaki atakuje to łóżko. Wszystkie pozycje które muszę wykonywać w trakcie jakiejkolwiek pracy to pozycje najmniej męczące czyli siedząca lub leżąca. Mogę spać i spać i spać i nic to nie daje. (O snach w drugim logu)
Tu nie chodzi o to że jestem leniwy. Uwielbiam się urobić i pod koniec dnia przysiąść i sobie dumny zagrać przytulić kobietę czy co tam się robi po pracy.

Czuje się zmęczony słowami(nie dasz rady, wymagają experta ? To nie o tobie, za mało doświadczenia, nie podołasz i tak dalej i tak dalej). Jestem tak mocno nie dowartościowany że mi sie skala skończyła ręce opadły i po prostu się poddałem.

Wtrakcie wyżej wymienionej choroby dużo spędzałem czasu z komputerem. Mulder i Scully pokazali mi że związek płonący doskonale się utrzymuje przy obustronnym podziwianiu się i wspieraniu przez 9 sezonów ani jednej sceny z seksem. Czy seks jest potrzebny do utrzymywania związku z drugą osobą na pewno częsty potrafi zaszkodzić i to bardzo.

Tato wiedźmin powiedział mi że jeśli kobieta (bez znaczenia czy to Twoja matka, siostra, córka czy elfka) nie mówi nie prosi o pomoc oznacza że nie wolno się wtrącać z pomocą. Kobieta nie jest mądrzejsza od faceta. A porównywanie i szukanie wyższości to głupota, jedno i drugie jest sobie równe. Dzięki Triss ty Ruda małpo. A dzięki Tobie Yen hmmm... nie pomoże Tobie ekstra wygląd magiczne oczy i zajebista bielizna jak jesteś zimną Suką. Nie da się ze mnie zrobić pantofla, wolę być sam.

Jak Jennifer Saunders śpiewała w "I need a hero"
"Gdzie podziali się wszyscy dobrzy faceci i gdzie są wszyscy bogowie?
Gdzie jest wielki Herkules, który walczyłby z przeciwnościami losu?
Czy nie ma już białego rycerza na nieustraszonym rumaku?"
Droga Jennifer spójrz na swoje trzewiki tak te ładne, podnieś łaskawa nózkę i sprawdź czy przypadkiem nie stoisz na miejscu faceta.

Kobiety powinny znać swoje miejsce, i wiedzieć że miejsce faceta to nie ich miejsce if you know what i mean.

Zauważyłem że budzę się z letargu kiedy kobieta wie co chce ale stara się być uległa. Wtedy wszystko u mnie powraca na miejsce, wszystko się otwiera. Dzięki Triss. Wystarczy miotać mną po kątach bo mam foszki bo nie mam ochoty na to bo nie mam ochoty na tamto, zero czułości znaczy wal się Yenn żyj sama i nie rób smutnej minki. Takie traktowanie powoduje że się zamykam przestaje czuć odechciewa mi się wszystkiego.

Dziękuję Ci mój Tatusiu prawdziwy, ja wiem że też miałeś ciężkie młode lata i że nic pozytywnego nie wyniosłeś ze swojej rodziny. Ale jak by Ci to powiedzieć masz swoje miejsce i musisz odpowiadać za swoje czyny i za niedopełnianie obowiązków. Dzięki Tobie uczę się życia z gier komputerowych, z błędów które popełniam na moich bliskich. Jestem Ci za to wdzięczny, bo przynajmniej wiem z kim się zadaje. Dopilnuje aby moje dziecko nie miało takiego życia.

Jestem Kurewsko nie wyspany zmęczony zdemotywowany i wyssany z nadziei że będzie dobrze. Potrzebuje aby moja Kobieta robiła teraz te Swoje kobiece rzeczy takie tam magiczne(mowa tutaj do tej Prawdziwej Kobiety). I tak Triss w tym temacie ostatnio dajesz dupy. Oj CDproject robisz dobre gry ale pewne rzeczy Wam umykają.


A miałem pisać o czymś kurwa innym.


75198
Stealth-boy 06:20:49 25/09/2015 [Powrót] <<< << koment dodaj >> >>>

|| Najlepsze Blogi ||
Ciekawy blog, niebanalne wpisy, czyta się je z zainteresowaniem. Szukamy dobrych blogów, dlatego zachęcamy do umieszczenia bloga stealth-boy.blog4u.pl w serwisie Najlepsze Blogi pod adresem:
najlepsze.blogi.pq.pl
Toplista Najlepsze Blogi to popularny ranking blogów, codziennie odwiedzany przez wielu internautów, a więc dodanie bloga do toplisty to szansa na zdobycie nowych czytelników. Zapraszamy!
brak www || data: 12:48:17 25/09/2015
89-79-108-127.dynamic.chello.pl || IP: 89.79.108.127