Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Kill the boy

stealth-boy

Kill the boy

Czwarty raz analizuje tekst tej mojej co to "WoczachJejmoc" z moich archiwów FB od 1 stycznia do 10, nie mogę zasnąć. Piwo nie lubię tego trunku ale pomaga na oczy, na swędzenie na uczulenie zwłaszcza kiedy jest zimne.


Niedawno spotkałem się z Tą istotą, to było w piątek tydzień temu. Tuż przed samym spotkaniem fizycznym, zastanawiałem się że powinienem odczuwać niepokój spocone ręce, lęk, co ja robię po co się z Nią widuję. Czy chce sobie powtórzyć noce co były 3 tygodnie temu? Było bardzo źle co ? O Maj gad 3 tygodnie tak mało czasu a ja odczuwam jak by to był rok. Nic z tego nie czułem, jak bym był innym człowiekiem, pewnym tego że spotykam się bo chce bo wiem że mam ochotę się spotkać a nie zobaczyć i rozbudzić jakieś głupie nadzieje. Stoję i czekam


I wtedy zrozumiałem że... FUCK !! jestem za bardzo spity aby móc sobie to dobrze sformułować.


Ja pierdole no a to takie ładne było."Kill the boy Jon Snow.


Kill the boy and let the man be born"


/Maester Aemon/Wszystko ogólnie już wcześniej pozamiatałem no nawet zacząłem o siebie dbać ale wciąż podążało za mną widmo, nadmiernej wierności ufności. Z jednej strony "Hej to tylko ja tak" tego nie zmienisz a z drugiej strony piekielne niebezpieczeństwo. Postanowiłem że czas to zmienić. Zrobiłem cholerny postęp więc pewnie i to mi wyjdzie. Ale za każdym razem kiedy próbowałem wpić nóż w to non stop się odbijałem lub ześlizgiwałem. Konkretnie niewiedziałemjak się za to zabrać. A jeszcze bardziej nie spodziewałem się że na tym spotkaniu tego dokonam. Wciągu 10 minut udało mi się zerwać wszystko co mnie wkurzało w tym chłopięcym podejściu do życia. Tak tekst trwał jakieś hmmm jakoś koło jednej minuty. Tak przez 9 minut dochodziło to do mnie jednominutowy monolo. Dla wizualizacji wyobraźmy sobie że kauczuk rzucimy z odpowiednią siłą i zamkniemy go w kuli. Tak jednominutowy monolog latał po moim mózgu. Akcja= Reakcja, to chyba najszybsza lekcja jaką przeżyłem. Słuchaj tutaj tak a tak powinieneś się zachować rozumiesz ? Ja pierdole fakt masz rację rozumiem jak nie wiem co. No popełniłem błąd, ale to jak szybko zareagowałem aby to naprawić jestem dumny z siebie. Akcja polegała na tym aby zacząć od FB. Postanowiłem od nowa zacząć wiec wypierdzieliłem wszystko. JAKA ULGA teraz tylko filtruje zaproszenia sory koleżanka nie rozmawialiśmy ostatnio więc no pa pa. Straciłem związek zauważyłem że mamwciążtego samego przyjaciela. Bawiłem się tego piątku tak dobrze że zrezygnowałem z grania.


Obecnie moje życie się skończyło, albo to ja je skończyłem. Nie oczekuje niczego, swoje najlepsze chwile za mną. Raczej wątpie spotkać równie działającego mi na nerwy jak i łagodzącą wszystkie nerwy. Powodując że podczas spotkania mam ochotę się raczej śmiać niż być oburzonym złym na nią. I nie pierdolcie mi że to tylko chwilowe.Jedynie czego teraz potrzebuje to spokój, święty spokój. I granie saksofonu, tak dużo saksofonu. I tak właśnie się zakochałem. Dzięki Carpenter Twoje Paradaise Warfare powoduje że mam ciarki na całym ciele. Tak jak widok Tej co "WjejoczachMoc" dużo saksofonu jeszcze trochę.
70019
Stealth-boy 04:44:01 12/06/2015 [Powrót] <<< << koment dodaj >> >>>